נעים מאוד, שמי ד"ר דרור קריקון ואני חוקר ומרצה לפסיכולוגיה וסוציולוגיה.

שני הדברים החשובים בעיניי בלמידה הם- הבנה וחוויית הלמידה. אלו שני הקווים שמנחים אותי לאורך השנים כאשר אני מלמד ומרצה.
כאשר חוויית הלמידה היא טובה, חיובית ומצחיקה (לא פחות חשוב), יחד עם הבנת הדברים כפשוטם, הלמידה תופנם בקלות, תישאר לאורך זמן ותשפיע באופן עמוק יותר על הקהל שעומד מולי (צעירים, מבוגרים, הורים, תלמידים או סטודנטים להשכלה גבוהה).

הלמידה היא מסלול מרתק שדורש סבלנות ועקביות, והדרך היא חשובה לא פחות מהמטרה. כך למשל התנהל המסלול האקדמאי שלי שהחל בלימודי הפסיכולוגיה במכללה האקדמית רופין, המשיך לתואר שני בחינוך והוראה בבית ברל, ונמשך עד היום בעבודת דוקטורט מרתקת ומפתיעה בסוציולוגיה באוניברסיטת AMU בפוזנן, פולין. בין לבין היו גם לימודי הידרותרפיה מרתקים שהוסיפו צבעים חדשים מעולמות הטיפול.

כיום, בעבודתי כמורה בתיכון, אני מלמד ופוגש חבר'ה צעירים ונלהבים שלומדים ומגלים עובדות חדשות על העולם ועל עצמם בתחומי הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה והמדע. גם הסטודנטים שלי במכללת רידמן ובגבעת וושינגטון מרגשים אותי כל פעם מחדש במוטיבציה שלהם ובתחושת השליחות, כאשר אנחנו מדברים על הפרעות פסיכולוגיות ושיטות טיפול שונות.

בעבודת הדוקטורט שלי אני חוקר את השפעות הסמארטפון על חיינו, ואני מרגיש סיפוק רב לנוכח המודעות הגדלה וההתעניינות הרבה, בכל הקשור להשפעותיו והשלכותיו. כחלק מעבודת השטח והחקירה המעמיקה, אני גם מציע פתרונות ורעיונות להתנהלות חכמה ואחראית עם הטלפון החכם.

אני מזמין אתכם להיכנס לאתר שלי, לגלות את הנושאים והעולמות המרתקים שבו וכמובן ליצור קשר כדי לדעת יותר.